чебурек ням ням ням

ZONE3000 – робота мрії

    «За IT-технологіями майбутнє!» – недарма так кажуть, адже у XXI столітті без них просто нікуди! Молодь, яка завжди тонко відчуває будь-які зміни в світі та швидко схоплює нові тенденції, звісно, не може не звертати увагу на цю сферу, що так швидко розвивається, тому все більше обирає для майбутньої професії спеціальності, які пов’язані з інформаційними технологіями.

     Згідно статистики Україна посідає перше місце в Європі за кількістю IT-фахівців. Як повідомляє портал IT Outsoursing News, на сьогоднішній день понад 100 тисяч українських програмістів працюють в різних компаніях, а попит на них на світовому ринку продовжує рости, тож прогнозують, що у 2020 році їх кількість сягне 200 тисяч.

    Провідні українські компанії не можуть не реагувати на такий приплив робочих сил і створюють все більше робочих місць та можливостей для реалізації таких фахівців.

    Одна з успішних нині IT-компаній ZONE3000 ще в досить далекому 1999 році поставила на нову пристрасть людства – Інтернет, і не прогадала! Зараз компанія надає послуги з доменної реєстрації та веб-хостингу багатьом країнам світу.

    Наразі вона має понад 10 мільйонів доменних імен, 17 років стажу і 300 тисяч сайтів, якими користуються більше 3 мільйонів людей. Важко повірити, що таку величезну мережу обслуговують трохи більше 900 людей. Ні, не просто людей – Чарівників! Справжніх знавців своєї справи, що вкладають неймовірні 110% своїх зусиль у спільну мету, саморозвиваючись та розбудовуючи компанію.

    Особливо ZONE3000 пишається тим, що вся її команда – англомовна. А як інакше? У цій сфері це must-have! Проте якщо Ви хочете стати фахівцем з підтримки, а Ваш English не є ideal, не лякайтесь, це можна виправити. Покажіть свій талант і компанія радо навчить Вас англійської, аби надати можливість досвідченим професіоналам або амбіційним та ініціативним новачкам розвиватися в динамічній команді спеціалістів, що займаються складними, проте цікавими, завданнями.

    Тут Ви зможете рости як профі в IT-сфері, насолоджуючись роботою в провідній, здебільшого молодіжній компанії, що швидко розвивається – ZONE3000 надає безліч можливостей для роботи та стажування студентам і випускникам.

    За відгуками працівників компанії – це чудовий старт кар’єри. До молодого спеціаліста тут ставляться, як до спільної «дитини»: про нього піклуються, його вчать, з ним діляться досвідом, йому допомагають у будь-яких питаннях, в нього вкладають всі можливі і неможливі знання та вміння, аби виростити справжнього генія, що потім зможе віддячити «батькам» своїми успіхами в роботі.

    Тут вірять у молодь, а тому надають їй чудові шанси для самовдосконалення та самовираження. Безкоштовні тренінги та воркшопи, курси англійської та різнопланові можливості підвищення кваліфікації та кар’єрного росту, позмінний графік, заохочення до занять спортом та здорового способу життя, безкоштовні фрукти та багато іншого готова надати компанія своїм вірним та активним працівникам, аби створити їм максимально комфортні умови для праці.

    Також офіс компанії обладнаний спеціальними паркуваннями для велосипедів, аби підтримати жагу IT-фахівців мати гарну осанку та статну фігуру, не дивлячись на сидячу роботу; кімнатами відпочинку – як відомо «айтішники» аж надто захоплюються роботою, а іноді потрібно дати і тілу, і розуму, і навіть фантазії відпочити; кімнаткою для сну – в особливо екстрених ситуаціях, я так розумію; і навіть душем.

    І це далеко не всі «плюхи», що забезпечує компанія. Відповідальний та добросовісний працівник вартий найкращого!

    Здорова конкуренція нікому не завадить! Особливо в досить інноваційному бізнесі, що потребує креативності та широкого кругозору. Компанія і в такому підтримає робітників! І якщо це не серйозні змагання за посаду чи проект (таке скоріше породить конфлікт та розбрат в колективі), то Турнір з настільного тенісу точно зможе запалити у Вашому внутрішньому лідері жагу до перемоги.

    Ну, а якщо Ви ще не встигли опанувати мистецтво тенісу, то Вам випаде можливість позмагатися за «найкращу вишиванку року» безпосередньо у День Вишиванки – компанія цінує традиції і підтримує національний дух співробітників, тому в цей день в офісі особливо гарно та затишно, так як багато робітників не впускають можливості покрасуватися вбранням.

    Чим не компанія мрії?

    Маєте бажання познайомитися з цінностями та умовами роботи в компанії ближче (бо я б не відмовилась), особисто поспілкуватися з її співробітникам та отримати від них кілька корисних порад? Приходьте на Ярмарок Вакансій у Харкові та ставайте частиною «dream team» ZONE3000!

Автор: Шмагун Валерія

=