чебурек ням ням ням

Ярмарок вакансій “Impulse” в Києві – #Ти зможеш!

    Нещодавно в Києві вкотре відбувся масштабний Ярмарок вакансій “Impulse” від компанії STUD-POINT. Подія проходила 10-го та 11-го жовтня в корпусах КНУ ім.Т.Г. Шевченка. На обидва дні Ярмарку разом було завчасно зареєстровано понад 1800 людей, а на сам івент прийшло майже втричі більше. На Ярмарку було представлено близько 60 компаній абсолютно різних бізнес галузей. Також роботодавці провели 9 спеціальних тренінгів, на яких поділилися знаннями та досвідом зі слухачами. Слоганом події став вираз “Ти зможеш!”, який демонстрував, як роботодавцям, так і відвідувачам, що вони зможуть прийти та досягти всіх своїх цілей.

    Більшість відвідувачів – це молоді люди, студенти всіх років навчання. Також було немало людей старшого віку, що бажали віднайти себе у новій професії та компанії. Особливо цікавим ця подія була для випускників ВНЗ та магістрів, адже тут вони мали можливість знайти цікаву для себе роботу чи стажування по спеціальності, або просто у сфері, що їм близька.

    Компанії тут окрім кар’єрних можливостей також презентували власні навчальні курси, як от Бізнес Академія від Philip Morris Ukraine. А проведені тренінги дозволили молоді поглибити свої знання у таких сферах, як: IT, 3D printing, PR, персональний імідж тощо. Представники топ-100 компаній України також вчили відвідувачів, як обрати ідеального роботодавця та показати свій талант, щоб отримати бажану пропозицію роботи.

    На Ярмарку були представлені такі компанії, як: Aroma Kava, Philip Morris Ukraine, Japan Tobacco International, Ubisoft, British American Tobacco, 1+1 media, Альфа-банк, Ring Ukraine, METRO, Infopulse та багато інших. Кожен з представників компанії щиро намагався розповісти якомога більше про свій бізнес та допомогти молодим людям знайти своє місце в їх дружньому штабі. Роботодавці без втоми протягом сімох годин обидва дні відповідали на безліч питань відвідувачів, які завдяки Ярмарку Вакансій мали унікальну можливість особисто поспілкуватися з працівниками та рекрутерами передових компаній України.

    Організатори Ярмарку вакансій – компанія Stud- Point, що ставить собі за мету створення понад 1 000 000 успішних кар’єрних історій, а тому двічі на рік – восени та навесні, проводить цю подію. Про ціль компанії на самому ярмарку нагадували написи на яскраво-червоних світшотах членів орг.команди, які не лише зігрівали працівників та волонтерів, а й допомагали будь-кому з учасників події виділити їх з натовпу, аби попросити про допомогу чи поставити питання, що цікавлять.

    На Києві робота компанії Stud-Point не закінчується, так як цього року Ярмарок вакансій “Impulse” буде проведено також у Дніпрі, Одесі, Львові та Харкові протягом жовтня-листопада, аби кожен бажаючий зміг відвідати подію у найближчому до себе місті та отримати шанс знайти власну роботу мрії.

#Тизможеш!

=