чебурек ням ням ням

Як стати телеведучим на 1 день? Репортаж з Музею Новин

У Києві відкрився унікальний музей – Музей новин, спільний проект «1+1» та «Мистецького Арсеналу» на честь 20-річчя ТСН.

Поринути у новинний хаос можна у першій залі (а їх 10), де на кількох десятках екранів водночас транслюються новини.

У залі виробництва можна дізнатися про те як створюються новини та послухати привітання Соломії Вітвіцької, Лідії Таран та Наталії Мосейчук в інтерактивних літерах.

Найбільше захоплення у відвідувачів викликала зала, в якій відтворено студію ТСН. Охочі могли спробувати себе у ролі телеведучого або ведучого погоди та начитати новини з суфлера.

Значущими експонатами стали чернетка Акту про проголошення незалежності Левка Лук’яненка, статуетки переможниць Євробачення Руслани та Джамали, чемпіонський пояс Віталія Кличка, олімпійські медалі Лілії Подкопаєвої, Пересопницьке  Євангеліє та «Кобзар», який побував у космосі.

У Музеї новин проводяться тренінги з відомими репортерами ТСН, квести для дітей, зустрічі з відомими героями новин, курси першої допомоги та виживання в складних умовах. Кожної суботи о 12:00 відвідувачі можуть зустріти ведучі ТСН та зробити з нею фото в справжніх телевізійних декораціях.

 

Журналіст STUD-POINT

Марта Чіпак

=