чебурек ням ням ням

ТОП-10 фільмів «мотивашок»

       У кожного є «особливі» фільми на всі випадки життя,  які і настрій піднімуть, і надихнуть на життя, і допоможуть чомусь навчитися. Сьогодні хочу зупинитися на останній категорії та поділюсь з тобою своїм особливим списком фільмів «мотивашок», що тісно пов’язані з кар’єрними історіями та продажами і рекламою.

       Тож, якщо бажаєш не лише круто провести вечір за переглядом цікавого кіношедевру з чудовим кастом, але й перейняти досвід з міжособистісних комунікацій, маркетингу, PR та й просто корисних у житті знань – то «не відходь далеко від екрану».

  1.   Старі машини/Used cars (1980)

      Легка та приємна комедія з чудовим присмаком 80-х про неймовірно амбітного продавця старих автомобілів, який має намір стати не аби ким, а сенатором штату! І все б шик-блиск, якби не один момент – він повинен буде заплатити за це кругленьку суму, що не так вже й легко дістати, проте Руді Руссо це не зупинить – він знайде спосіб, як її отримати…мабуть (інтрига).

     Ти все ще сумніваєшся в собі? Дій – і все вийде, а цей фільм просто обов’язковий до перегляду, навчить парі корисних трюків на майбутнє.

  1.   Тут палять/Thank you for smoking (2005)

      Ти колись задумувався, як важко переконати людей, що з дитинства знають про шкоду куріння в тому, що цигарки – це здорово і просто необхідно кожному? А от наш працьовитий, розумний і вкрай кмітливий головний герой Нік Нейлор займається цим кожного дня!

      Нік просуває сигарети і тютюн в цілому так, нібито це найкращий винахід людства! І цей фільм і тебе може цьому навчити. Тож, якщо ти замішаний у сфері продаж чи просто хочеш знати, як бути переконливим і впевненим у собі на всі 100% (принаймні, виглядати так), то готуй місце під фільм на комп’ютері.

  1.   Диявол носить Прада/The Devil Wears Prada (2006)

      Чудовий фільм з відомими Енн Гетевей та Меріл Стріп, що вже став просто класикою жанру! Хочеш побачити, що таке насправді хардова робота та чого це варто тим, хто бажає бути успішним, то саме це кіно продемонструє всі аспекти життя професіоналів у сфері журнального бізнесу – як трудові, так і моральні.

    Фільм розповідає про звичайну дівчину з провінції, яка хоче стати журналістом, проте вимушена починати з роботи секретаря-раба головного редактору відомого журналу мод. З часом, фільм показує, як дівчина змінюється в усіх сенсах цього слова. Він справді дуже захоплюючий.

  1.   Тисяча слів/A Thousand Words (2009)

     Чи не досить того, що головного героя в цьому фільмі грає Едді Мерфі, щоб переглянути його? Це дуже проникливе кіно, що вчить цінувати життя, близьких і розуміти вагу своїх слів.

    Джек МакКол той ще кар’єрист, та, перепрошую, базікало. Звісно, йому по професії це потрібно, проте іноді це переходить всі межі. Він кращий літературний агент і чи то заради парі, чи то з азарту вирішив підписати контракт на книгу з індійським гуру (ох, і хитрий тип) Сіджеєм. Гуру подарував йому загадкове дерево, у якого незвичайні властивості –  з нього падає листя з кожним вимовленим словом Джека, чим менше листя на дереві, тим менше залишається жити головному герою, тож кожне слово дійсно стає на вагу золота, а сказати хочеться багато.

  1.   Солодкий листопад/Sweet November (2001)

      Так, погоджуюсь, назва насторожує, проте тут Кіану Рівз та Шарліз Терон в головних ролях – це ж вибухова суміш.

      Усе своє життя Нельсон Мосс присвячує кар’єрі у рекламному бізнесі, і він дійсно профі, тому в нього немає часу ні на що інше. Проте зустрівши на своєму шляху ексцентричну Сару, яка через нього провалила іспит на водійська права, Нельсон змушений провести із нею місяць свого заклопотаного життя. Головне – жодних зобов’язань, жодного тиску і жодної закоханості (ну ти розумієш, до чого все йде, так?).

      Якщо хочеш ненадовго віддатися «солодкому» теплу любовної атмосфери, але не страждати в кінці фільму аж надто, то цей варіант для тебе. До того ж, він чудово знятий.

  1.   Соціальна Мережа/The Social Network (2010)

     У фільмі розповідається історія про створення однієї з найбільш популярних соціальних мереж – Facebook і її засновника Марка Цукерберга, але головна його цікавість саме в житті генія поза цією мережею Це історія успіху, дружби, зради та амбіцій. Трохи сумна історія, що змушує серйозно задуматися про життя, але надихає на зміни та роботу.

  1.   Людина, яка змінила все/Moneyball (2011)

    Біллі Бін (якого грає Бред Пітт) – менеджер бейсбольної команди Окленда, який зміг стати справжньою легендою. Він поставив перед собою, здавалося, нездійсненну мету – створити кращу бейсбольну команду, незважаючи на фінансові проблеми. Бін така людина, яка звикла все доводити до кінця.

     Всім нам варто у нього цьому повчитися. Цілеспрямованість, наполегливість і завзятість Біллі зробили неможливе, твої теж зможуть, варто лише в це повірити!

  1.   Стажер/The Intern (2015)

     Чи існує життя після пенсії? Цей фільм доведе тобі, що у будь-якому віці та стані можна бути щасливим та успішним, а все інше – відмовки «для слабаків».

     Сімдесятирічний вдівець Бен Віттакер після виходу на пенсію не може знайти собі заняття і тому відгукується на оголошення про прийом стажерів. Бен влаштовується працювати на сайт, присвячений моді, яким керує Жюлі Остін. Особливий шарм кінострічці додає шикарний Роберт де Ніро.

     Гадаю, вже з опису видно, що має бути весело та зворушливо! Приємний вечір забезпечено. Раджу захопити друзів та родину, адже обговорити його точно захочеться.

  1.   99 франків/99 francs (2007)

    Октав займається рекламою, тому якщо ти хочеш бути успішним в подібному, то фільм покаже, як це працює. Саме Октав вирішує, що будуть хотіти споживачі завтра, через тиждень або через рік. Людину для нього лише продукт. Звісно,єдине, що може змінити його життя та відношення до нього в цілому – жінка. Який фільм без романтики, так?

  1.   Міс Слоун/Miss Sloane (2016)

      Історія про блискучого і нещадного в своїй справі лобіста, яка прославилася неймовірними амбіціями та бажанням перемогти за всяку ціну, навіть тоді, коли це ставить її кар’єру під загрозу.

    Фільм захоплюючий та досить реалістичний, в чомусь жорстокий та сумний, проте дуже повчальний та надихаючий.

      Що ж, сподіваюсь, твій список фільмів, обов’язкових до перегляду тепер поповнився і зимові канікули принесуть не лише задоволення від часу, проведеного за переглядом, а й користю та мотивацією на наступний навчальний семестр чи робочі тижні.

    Пам’ятай, що в цьому житті немає неможливих речей! Варто сильно захотіти і прикласти досить зусиль – і #ТИЗМОЖЕШ!

=