чебурек ням ням ням

STUD-POINT – рости з нами!

     Ти бачив наші постери, лайкав пости в Facebook, шерив анонси статей в Telegram, пролистував сторіз в Instagram, бував на Ярмарках вакансій від STUD-POINT, навчався на наших HR school та Digital skills, думаєш податися на Marketing school чи SMM&Copywriting skills, волонтерив на наших проектах, знайшов з нашою допомогою роботу мрії, дізнався про купу цікавих компаній, вакансій та можливостей – потрібне підкреслити.

       Але що ти насправді знаєш про компанію, яка щорічно дарує океан позитивних емоцій та користі молоді та ставить собі за мету – створення 1 000 000 успішних кар’єрних історій?

         Перевіримо? Лови кілька фактів про STUD-POINT, що знайдуть, чим тебе здивувати!

         STUD-POINT – це молода компанія, орієнтована на молодь, що працює в трьох напрямах:

  • Кар’єрні фестивалі
  • Освітні проекти
  • Партнерство в B2B секторі, розвиток бренду роботодавця серед студентів

         Тепер детальніше👇

     Ярмарок вакансій – неймовірно драйвова та метушлива подія з безліччю топових роботодавців країни, вакансіями, в яких #тизможеш знайти (чи вже знайшов) роботу собі по душі, смаколики, безкоштовна смачна кава від наших партнерів Aroma Kava, круті можливості, нові знання, безкоштовні обійми з працівниками STUD-POINT, енергійна музика, розіграші та подаруночки від компаній та і просто must go для будь-якого студента (хоча і на більш дорослу аудиторію тут теж завжди чекають з радістю)!

        Ця подія зародилась ще весною 2009-го року, а тепер з кожним роком розвивається все більше і більше – цією осінню STUD-POINT вперше провів Ярмарки вакансій в 5-ти містах України і зупинятися на цьому не збирається! Тож слідкуй за новинами – можливо, твоє місто буде наступним вже цією весною.

         HR school – мрія посвятити своє життя сфері HR, яка легко стане реальністю завдяки STUD-POINT. Тут чекають на новачків та тих, хто лише думає про те, щоб почати працювати в цьому напрямі. Курс не лише дасть необхідні для початку знання про HR але й дозволить зрозуміти, чи дійсно ця галузь – твоя.

       Проект (як і все в STUD-POINT) доступний кожному, адже тут пропонують 45 грантових місць – покажи своє бажання та прояви ініціативу і зможеш пройти його безкоштовно.

        Це – старт твого розвитку. А можливо, і кар’єри – адже після проходження курсу тобі випаде шанс познайомитися з роботодавцями та отримати пропозицію про стажування чи роботу.

          Аби бути успішним потрібна величезна самомотивація, тож будь готовий викластися на всі 120%, кейси простими не будуть.

          Digital skills – це вже більш «прокачаний» курс, що потребує від учасників певних знань в цій сфері та зацікавленості у розвитку в цьому напрямку. Ідеально мати десь півроку чи рік досвіду в Digital, але якщо ти новачок, що має бажання спробувати себе тут – то STUD-POINT буде радий твоїй ініціативі податися та підтримає на початку.

          Усі спікери, яких запрошує STUD-POINT – спеціалісти, що мають мінімум три роки стажу та вже добилися певних успіхів у своїй роботі. Це цікаві, креативні та наполегливі люди, що обов’язково зможуть «заразити» тебе своєю любов’ю до справи, якою займаються.

         Також курси включають у себе кілька практичних кейсів, згенерованих з реальних задач компаній. Це не університетська теорія (яка, звісно, теж потрібна), а життєві ситуації з минулого, що стануть у пригоді в майбутньому.

      Партнери STUD-POINT – це відомі міжнародні та й внутрішньо-українські компанії, що орієнтовані на молодь та бажають підвищити свою впізнаваність серед них. STUD-POINT співпрацює з такими компаніями, як: ALD Automotive, Aroma Kava, British American Tobacco, Comfy та інші.

         Цілі компанії ніколи не стоять на місці – світ змінюється, а з ним трансформується STUD-POINT. Основним завжди лишається одне – допомогти молоді знайти своє кар’єрне щастя.

      Хочеш приєднатися до нашої дружньої команди та підтримати місію STUD-POINT? Це простіше, ніж ти думаєш. Переходь на нашу кар’єрну сторінку – та дізнавайся більше про нас та наші вакансії.

           Які «плюхи» роботи в компанії?

          Лояльне ставлення до студентів, гнучкий графік роботи (головне, не відпрацьовані години – а виконання фокусів та задач), можливість набути безцінного досвіду, познайомитися з топовими роботодавцями країни, побачити бізнес-кухню зсередини, безкоштовно відвідати багато крутих івентів, включаючи проекти STUD-POINT, отримати квиточки в кіно на улюблені фільми, відчути себе частиною великого та багато іншого.

           Кого шукає STUD-POINT?

          Тих, хто мріє та ставить перед собою чіткі цілі, до яких слідує попри все. Якщо ти бажаєш розвиватися в різних напрямах, набувати досвід в сфері, яка тебе цікавить, вчитися новим речам та ніколи не здаєшся і не боїшся брати на себе відповідальність – то Welcome до STUD-POINT. /у нас є чайок, обійми та печивко/

           Рости з нами!

           Автор: Валерія Шмагун

=