чебурек ням ням ням

STEP GROUP – тут ти зможеш реалізувати себе!

    У сучасному світі все важливішими стають такі тези, як: «зустрічають по одягу» та «взуття – обличчя особистості». Мода виходить на новий рівень сприйняття людством. Кожен бажає бути найгарнішим та найстильнішим! Законодавці моди вважаються ледь не володарями світу, лідерами думок та поглядів суспільства. А тому і всі професії у цій сфері здаються все більш привабливими для молоді. Кому не хотілося б пошити одяг чи взуття для свого ідола і стати популярним на весь світ спеціалістом?

«Ми на крок попереду, і так буде завжди!»

    Один із способів слідувати моді та мати можливість самому творити її – це робота в STEP GROUP. Вони є лідерами у виробництві комплектуючих для взуття, які активно завойовують свій сегмент ринку з 2000 року, розвивають взуттєву галузь, впроваджують кращі тенденції та інноваційні технології. Кожен співробітник компанії тут робить все можливе, а інколи й неможливе, щоб в Україні було більше якісного, сучасного, стильного і зручного взуття.

   Кожна з компаній STEP GROUP займає свій сегмент у виробництві комплектуючих, а саме: AC-Step – виробляє і продає підошву, підбори, устілки, колодки, Style Step – компанія з розробки моделей готового взуття, ARTSTEP – виробяє фурнітуру для взуття та сумок, A-zip – виробляє блискавки, ЕКОЖ – постачальник якісних еко матеріалів і хутра, NapaEra – поставляє натуральну шкіру, та NGS – постачальник сучасного обладнання для виробництва взуття. STEP GROUP – різноманітна компанія, і саме цим вона сильна.

    STEP GROUP – безперечні лідери, в своєму сегменті, на ринку України. Компанія співпрацює з 12 країнами, створюючи для своїх клієнтів якісний продукт у fashion індустрії. Тут ти зможеш безпосередньо брати участь у розробці нових продуктів і реалізувати всі свої творчі та бізнес ідеї.

    «Ми на крок попереду, і так буде завжди!» – свідчить лозунг компанії AC-Step, засновника STEP GROUP, та демонструє амбітність її співробітників,  впевненість у своєму успішному майбутньому.

    Компанія піклується про розвиток своїх співробітників, адже знає, що їх успіх – це спільний успіх, що приведе до розбудови бізнесу на ринку. Саме тому у штаті присутній свій бізнес-тренер. До прикладу того, чому вчить своїх працівників STEP GROUP, на Ярмарку Вакансій «Impulse» буде представлений міні-тренінг «Як викликати довіру за 1 хвилину», у рамках якого досвідчений спікер від компанії поділиться найновішими фішками в презентації себе майбутньому роботодавцю.

    STEP GROUP радо візьме на роботу молодого спеціаліста та запропонує йому безліч шляхів до саморозвитку. Тут вірять у потенціал кожного! Якщо не боїшся складних і амбітних завдань, і шукаєш стабільну і динамічну компанію, тоді Welcome у команду професіоналів. Тут на тебе очікуватиме дружній та творчий колектив, що завжди допоможе у будь-яких завданнях, поділиться досвідом та навчить.

    Компанія STEP GROUP впевнена, що успішний бізнес роблять люди, що працюють разом – талановиті, енергійні, цілеспрямовані, впевнені, життєрадісні. Ти саме такий, то варто спробувати свої сили в цій роботі! Швидше на Ярмарок у Одесі знайомитися з компанією та її вакансіями ближче! Ти зможеш!

    Автор: Шмагун Валерія

=