чебурек ням ням ням

Що потрібно HR-у для щастя?

       HR – це не робота, а покликання, для якого потрібна велика любов до людей та терпимість до всіх їх, як позитивних, так і негативних якостей характеру.

     Human Resources Managers – це своєрідні супергерої, які наділені багатьма талантами та вміють майже все! Найм персоналу, його адаптація та мотивація в колективі, підвищення кваліфікації та піклування про кар’єрний та особистісний ріст працівника, організація внутрішніх івентів, збір exit-думок, розрахування бонусних ставок, створення стратегій по роботі з командою та багато іншого – все це входить в магічний арсенал чарівників-ейчарів.

       Кожен в компанії повинен «бути на своєму місці» та працювати злагоджено з усіма іншими, аби разом утворювати цілісний механізм, що працює, як часи, та приносить кожному своєму «гвинтику» вигоду: як у матеріальному плані, так і у духовному – адже всім важливо відчувати себе корисним, це допомагає співробітникам лишатися натхненими та вмотивованими, а тому ефективними.

     І саме HR-спеціаліст відповідає за те, щоб допомагати співробітникам не забувати про спільну справу та їх внесок в неї, який повинен принести успіх усім!

      Але що може допомогти самим HR-ам лишатися натхненними та покращити свої вміння, а окрім цього ще й відпочити та трохи потусити у колі людей, які розуміють їх, як ніхто інший – їх колег?

        Ти вже знаєш відповідь? Бо я так!

       HR-POINT – це закрита зустріч, де щороку збираються понад 100 спеціалістів зі сфери HR, PR та Marketing, аби обмінятися досвідом, поділитися професійними лайфхаками, знайти однодумців та й просто почілити всі разом у дружній атмосфері під веселу музичку та теплий чайок.

      Цю подію організовує STUD-POINT, щоб надати можливість кожному HR-у познайомитися з найуспішнішими представниками їх галузі та побудувати довгострокові надійні відносини з колегами.

      Окрім спілкування на професіоналів тут чекають цікаві тренінги, які вже точно знають, як допомогти розв’язати навіть найскладніші проблеми! Серед спікерів обіцяють бути: Михайло Притула, Юлія Малько, Анжела Черкасова, Анастасія Овчаренко, Ольга Сафіна та наш секретний гість – CEO міжнародної компанії, та багато інших не менш цікавих та успішних особистостей, які на прикладах розберуть кейси, поділяться інсайтами і розкажуть про свій досвід!

        Ще з цікавенького – фокус-група із запрошеними студентами, яка дозволить кожному гостю особисто спробувати свої знання (у тому числі, ново отримані) на практиці. І нетворкінги в групах – тож у тебе точно не буде можливості лишитися без спілкування і своєї долі знайомств із колегами!

       З явних профітів – отримання депозиту на суму вартості квитка, який в подальшому можна буде використати для придбання будь-яких послуг STUD-POINT.

        Ну, а відпочити після продуктивного дня можна на after-party! І не просто відпочити, а ще й закріпити складені під час події відносини та обговорити з новими друзями все те, що не встиг під час самого проекту. Нудно точно не буде! 

    Тож якщо тобі цікаво провести цілий день в оточенні спеціалістів своєї галузі (адже випадкових людей з вулиці на проекті не буде) та “прокачати” свої знання та вміння в HR-сфері, то ​реєструйся на проект та приходь розвиватися та тусити разом зі STUD-POINT! #тизможеш

     І не забудь захопити з собою колег, адже придбавши квиток, ти можеш безкоштовно провести з собою 1-2 співробітників!

         Більше деталей на сайті проекту: ​тут та на сторінці івенту в Facebook.

          Автор: Валерія Шмагун

=