чебурек ням ням ням

Що було на Summer Quest від Leroy Merlin

В той час, як вся країна 4 дні офіційно відпочивала, нарешті відбувся Summer Quest від Leroy Merlin в суботу, 30-го червня.

Відбір пройшли тільки найбільш вмотивовані учасники, які окрім фану, призів та величезної піци, хотіли отримати роботу та стати частиною компанії.

Для тих, хто через поїздку до бабусі, погану погоду або любов до сну не зміг до нас приєднатись, ми розповімо, як проходив квест.

Ранок суботи. В Leroy Merlin на Саперно-Слобідській збираються учасники, працівники та звичайні покупці, які й поняття не мали, що сьогодні поруч з ними будуть з азартом бігати зграйки студентів.


Усі учасники були поділені на команди і мали єдине завдання – якнайшвидше пройти квест.

Випробування були на швидкість, кмітливість та креативність. На кшталт з’ясувати модель газонокосарки, знайти та сфотографувати її, оформити реальне онлайн-замовлення та зробити селфі з продавцем-консультантом.

Фінальним завданням було створити логотип своєї команди з журналів та кольорового паперу, й вписати у нього лого Leroy Merlin.
Опісля потрібно було успішно презентувати свій витвір решті команд та керівництву магазину.


Переможцем стала команда хлопців “Bounjour”, яка першою виконала всі завдання. А  дівчача команда “Des Fleurs” стала найоригінальнішою у створенні лого.

 

Усі учасники отримали призові чашки та сертифікати про участь у квесті, а переможці коробки цукерок та чеки на покупки в Leroy Merlin.

Далі на усіх чекало святкування з піцою та напоями, а дружнє спілкування переросло в екскурсію. Директор магазину на Саперно-Слобідській Франсуа Галерно поділився історією про заснування компанії, її цінності та можливості для кар’єрного зростання.


Враженнями про квест поділилась HR-manager Leroy Merlin Надія Кудрявцева:

«Леруа Мерлен Україна» – развивающаяся компания, которая идет в ногу со временем. Соответственно, ей жизненно необходимы человеческие ресурсы, которые будут способствовать её непрерывной эволюции. И ей никак не обойтись без молодых и энергичных предпринимателей, готовых экспериментировать, идти на риск и делать компанию инновационной.

Студенты, принявшие участие в «Summer Quest», который состоялся 30.06 в магазине «Леруа Мерлен Саперка» и целью которого было познакомиться с потенциальными сотрудниками, зарядили меня своим энтузиазмом, позитивом и креативностью. Мне было очень любопытно наблюдать за их поведением и реакцией во время квеста. Несмотря на то, что победителями стала лишь одна команда, каждый из них очень хорошо справился с каждым заданиям. Я уверенна, что такого рода мероприятие было не последним. До новых встреч!»

І хоч ми також сподіваємось, що це не останній Summer Quest, краще не чекай наступного літа, а пробуй себе просто зараз. Шукай свою роботу в міжнародній компанії тут.

 

 

 

=