чебурек ням ням ням

СЕО радить: книги, фільми та серіали для розвитку

 

Наш СЕО Володимир Швець на кожній зустрічі зі студентами дає поради що подивитись і почитати тим, хто тільки починає свою кар’єру.

Щоб ви перестали шукати в телефоні сфотографовану картинку з презентації, ми написали, розписали і дали посилання на усі книжки, фільми та серіали.
Тож один репост і ви більше ніколи не втратите цей список.

 

КНИГИ

 

Як працює Google

Автори: Ерік Шмідт, Джонатан Розенберг, Алан Ігл

Кажуть, вчитись треба у кращих. Тому книга “Як працює Google» розповість як розвивають корпоративну культуру в одній з найдорожчих компаній світу.
Голова ради директорів Google Ерік Шмідт та віце-президент компанії Джонатан Розенберг розкажуть про те як вони приваблюють талановиту молодь, вигадують інновації та вирішують неможливі задачі.

Книга вже стала безстселлером на Амазоні і перекладалася російською та українською мовами. Вона стане корисною тим, хто бачить себе керівником і хоче почати власний бізнес. 

Знайти: тут

 

45 татуювань менеджера

Автор: Максим Батирєв

Назви кожної глави – це татуювання. Автор проводить паралелі між власним досвідом, за яким стоять біль, муки, підйоми та падіння, звільнення та лідерство, і тату, яке також залишається з вами на все життя.

Ця книга для управлінців та тих, хто хоче досягати успіху в керівництві людьми. Більшість життєвих ситуацій описаних автором впізнає та зрозуміє будь-хто, кому коли-небудь доводилось бути менеджером.

Знайти: тут

 

 

Розвиток лідерів

Автор: Іцхак Адізес

Повна назва книга “Розвиток лідерів. Як зрозуміти свій стиль управління та ефективно спілкуватись з носіями інших стилів».

Усі керівники різні. Є такі, якими захоплюються підлеглі і такі, що їх невитримує весь колектив. Це відбувається тому, що у кожного власний стиль управління і дуже часто люди не чують один одного. 

Це свого роду збірник правил, які допоможуть ефективніше спілкуватись в колективі. Вона буде корисна керівникам будь-якого рівня, містить безліч практичних порад, які допоможуть визначити власний стиль управління та зрозуміти стиль поведінки керівників, колег або підлеглих.

Знайти: тут

 

ДАО життя

Автор: Ірина Хакамада

Ірина Хакамада – російський політик, суспільний діяч, письменниця, теле- та радіоведуча. В цій книзі вона спробувала вивести формулу життя, в якій поєднується кар’єра, кохання, самореалізація та особисте щастя.

В основі формули лежать і східна філософія, і західні бізнес-підходи, і східноєвропейська культура.

Цю книгу називають кращою з усіх книг авторки. “Дао життя” про лідерство, менеджмент, розуміння бізнесу як мистецтва, любові та співчуття до людей.

Знайти: тут

 

Макс Перкінс: редактор генія

Автор: Скотт Берг

В нашому списку від СЕО опинилися книга та фільм на один сюжет, але ми навмисне лишили обидва, аби ти знайшов в собі сили спершу прочитати, а тоді побачити головних героїв у виконанні Коліна Ферта та Джуда Лоу.

Це реальна історія літературного редактора початку ХХ століття Макса Перкінса. Він завжди був впевнений, що життя будь-якої людини – це роман, а редактор просто допомагає йому розкритись. Перкінс був тим, хто відкрив світу твори Ернеста Хемінгуея, Томаса Вулфа та Скотта Фіцджеральда. Це історія генія, який здійснив революцію і та показав світу справжню американську літературу. 

Знайти: тут

 

ФІЛЬМИ

Геній

Рік: 2016

Як ми й говорили, це екранізований сюжет книги, у якому розповідається історія знайомства перспективного, але шалено плодовитого автора Томаса Вулфа та першого редактора, який повірив у нього Макса Перкінса.

Певною мірою, це фільм не стільки про літературу та життя початку ХХ століття, скільки про терпіння та витримку, повагу та справжню дружбу. І, звісно, він про тих, хто стоїть за усіма талановитими людьми, чиє ім’я на вказується на обкладинці.

Дивитись: тут

 

Шеф Адамс Джонс

Рік: 2015

Ця стрічка про амбіційного та нахабного шеф-кухаря Адама Джонса. Його ресторан в Парижі має три зірки, які здобувались довгою та кропітливою працею. Проте, через поведінку Джонса ресторан втрачає одну зірку і уся робота шефа обертається катастрофою. У відчаї він опиняється в Лондоні, де з нуля запускає новий ресторан, в надії отримати законні три зірки та досягти слави.

Це історія про впертість та наполегливість у досягненні цілей.

Дивитись: тут

 

Одержимість

Рік: 2014

Це хоч і музична драма, але аж ніяк не мюзикл. На прикладі хлопця, який з усіх сил прагне стати вправним ударником, автори показують шлях хлопця до мрії через біль, страждання і години тренувань.

За сюжетом музикант Ендрю мріє потрапити до найпрестижнішого джазового оркестру, яким керує тиран і деспот Теренс Флетчер. Хлопця беруть у склад, але відповідати надвимогам жорстокого керівника здається нереальним. Проте, як вважає Флетчер, саме такими методами зі звичайного ударника можна зробити справжню зірку.

Дивитись: тут

 

 

 

 

СЕРІАЛИ

Державний секретар

Рік: 2014

Елізабет Маккорд – професор коледжу та колишній агент ЦРУ. Вона вже давно відійшла від справ та зосередилась на викладанні та сім’ї. Проте, несподівано в авіакатастрофі гине держсекретар країни і президент хоче, аби Елізабет обійняла цю посаду. У ній є все: внутрішній стержень, аналітичні здібності та нестандартний погляд на політичні проблеми. Однак тепер їй доведеться пожертвувати родиною і замість курсових та лекцій, вести глобальні переговори та вирішувати складні місії.

Дивитись: тут

 

 

 

Форс-мажори

Рік: 2011

Майкл Росс завжди мріяв стати юристом. Не дивлячись на свою блискучу пам’ять та гострий розум, він не закінчив коледж та живе за рахунок випадкового підробітку. Ховаючись від поліції, він випадково знайомиться з Харві Спектером – зіркою адвокатури та одним з найавторитетніших та найдорожчих юристів Нью-Йорку. В пошуках кмітливого помічника, він бере Майкла на свій страх і ризик у команду. З цієї миті починається історія найуспішнішого та найоригінальнішого тандему юристів на Манхетені.

Дивитись: тут

 

       

Якщо маєте свій диво-список, пишіть нам у Фейсбук і ми його обов’язково запостимо:)

=