чебурек ням ням ням

Працевлаштування, самореалізація та розвиток суспільства – YouthSpeak Forum 2018

Найбільша молодіжна конференція цієї весни – YouthSpeak Forum – відбудеться вже 14 квітня 2018 року!

Вже третій рік поспіль AIESEC збирає громадські організації, активну молодь, бізнес сектор та представників держави на всеукраїнському YouthSpeak Forum. Цього року планується залучити більше 500 учасників.

YouthSpeak – це глобальний проект, що починається з опитування та допомагає визначити молодіжні тренди та сучасні проблеми у працевлаштуванні, самореалізації та розвитку суспільства, що детально обговорюються під час форуму. Крім обговорення, учасники форуму намагаються знайти рішення для цих проблем та згодом втілити їх у життя.

“YouthSpeak Forum – це величезна кількість молоді, котра не байдужа до навколишнього світу, яка слідкує за трендами та хоче долучатися/створювати соціальні проекти, знаходити однодумців. YouthSpeak Forum – це неймовірні спікери та ведучі” – розповідає Андрій, учасник минулорічного форуму.

Форум складається з блоків “Inspire”, “Engage” та “Act” як ключових моментів у створенні будь-яких змін. У розкладі:

  1. POWERFUL TALKS. Виступи від opinion-лідерів на тему ролі української молоді у громадському житті країни.
  2. PANEL DISCUSSION. Спікери, що представляють різні сфери діяльності, будуть обговорювати, чим наразі спричинене безробіття молоді та роль молоді у громадському житті країни.
  3. WORKSHOPS. 4 воркшопи, пов’язані з навичками, що будуть актуальними навіть у 2030 році.
  4. OPPORTUNITY SPACE. Під час форуму в учасників буде ідеальна нагода дізнатись про всі можливості для самореалізації у громадських організаціях, приватному або державному секторах, а також дізнатись щось нове або покращити вже наявні навички.
  5. CASES. Прикладні ситуації від компаній, громадських ініціатив та державних установ, в яких треба визначити та вирішити основні перешкоди на шляху до їх успіху. Авторам найкращих ідей запропонують брати участь у їх втіленні.

Також, за підтримки організаторів форуму, цього року буде проводитись всесвітньо відома акція World’s Largest Lesson, метою якої є ознайомлення якомога більшої кількості людей із Цілями Сталого Розвитку, розробленими ООН. 100 волонтерів з усієї України будуть проводити уроки, пов’язані із сучасними цінностями.

Більше інформації на сайті форуму!

#Доситьчекати, ставай частиною найбільшої молодіжної події року – YouthSpeak Forum!

=