чебурек ням ням ням

Онлайн-курси або Як не програти своє життя!

Всім привіт! Ні для кого не секрет, що у знанні – сила, не так, СИЛА. Але часом постає цілком закономірне питання, де її, цю силу, взяти? І я впевнена, ти знаєш відповідь на це питання, але певна частка ліні і не повна освіченість у даному способі набуття нових знань, заважає твоїм амбітним планам знати все на світі.

Саме тому я вирішила полегшити тобі пошук джерел знань та скласти власну підбірку актуальних онлайн-курсів, які (на мою суб’єктивну думку) є must have для загального розуміння всього, що відбувається у світі та 100% додасть привабливості твоєму резюме. Ну, і просто зможеш похизуватися різноманітними знаннями при зручній нагоді!

І для початку – «Оставь надежду лень, всяк сюда входящий!» (сподіваюсь, ти відстежив відсилку до Данте). Так-так, хочеш нових знань, то можеш забути про будь-яку лінь чи прокрастинацію. Потрібно взяти себе в руки, увімкнути максимальний рівень самоконтролю (ну, або знайти собі ментора, який перевірятиме твої успіхи та старання та мотивуватиме), скласти «план навчання» погодинно (де, коли, які ресурси) і старанно його дотримуватися. Щасти! #тизможеш!💪

Насолоджуйся!😏

Курс від Гарвардського університету «Основи програмування CS50 2019» – гадаю, не потрібно пояснювати, чому цей курс необхідний у нашій digital-ері? За 11 тижнів тебе обіцяють навчити писати коди та загалом розуміти те, як працюють програми.

«Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів» – пам’ятаєш, про подібну книгу від Барбари Оклі нам розповіла HR-Director Raiffeisen Bank Aval? Так от це і є український переклад цього найпопулярнішого в світі онлайн-курсу – реальна можливість одержати доступ до унікальних навчальних методів від провідних експертів у математиці, літературі, природничих науках, музиці та спорті.

«Як правильно поводитись з побутовими відходами. Практикум свідомого громадянина» – без коментарів, потрібно знати кожному, хто бажає будувати своє життя правильно та піклується питанням екології.

«Вступ до конституційного права» – хто не чув вислів «Незнання законів не звільняє від відповідальності, а знання – може»? Якщо хочеш бути успішним у житті та захищеним навіть від простих махінацій та обману, то знати право – неймовірно сильна перевага для тебе.

«Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» Цей курс дає більш соціально орієнтовані знання, які, тим не менш допоможуть і в бізнесі. Він допоможе особам, у діяльності яких виникає конфлікт інтересів, а також тим, хто такий конфлікт інтересів зобов’язаний врегульовувати.

«Social Media Marketing» – цей курс більш спеціалізований для маркетологів, проте буде цікавим майже кожній професії, я гадаю.

«Політичні ідеології: як розбиратись в політичних течіях» – політика сьогодні присутня у кожному аспекті нашого суспільного життя, тому знати її основні принципи є певним зобов’язанням кожного громадянина, хто хоче творити краще майбутнє.

«ДНК Лідерів» – онлайн-курс, що спрямований надихнути тебе на розвиток власного лідерського потенціалу. У коротких відео курсу спікери поділяться історіями успіхів та невдач.

👀Тримай мій список платформ, які допоможуть тобі отримати корисні знання безкоштовно, аби ти зміг власноруч пошукати собі улюблені курси: Prometheus , CourseraEdEra (Education Era), ВУМ (Відкритий Університет Майдану) і звичайний Youtube, де завжди можна знайти різні «корисності».

Також не могла не згадати платформу TED (Technology, Entertainment, Design) – не зовсім онлайн-курси, але для саморозвитку, покращення англійської та й просто фану та власного задоволення просто ідеально. Впевнена, ти зможеш знайти ту спікерів собі по душі! Є навіть окремий додаток, який можна легко завантажити.

Наостанок, хочу нагадати, що курсів зараз просто неймовірно багато! Знайди собі свій та живи щасливо та більш ефективно! Ми віримо в тебе!✨

Автор: Валерія Шмагун

=