чебурек ням ням ням

Набридло грати у чужі відеоігри? Маєш власні ідеї для розробок, та не знаєш, як їх втілити?

Компанія Ubisoft шукає тебе! Якщо раніше не чув про неї, то ця стаття – однозначно знахідка для тебе:)
Ubisoft – один із лідерів ігрової індустрії з портфелем всесвітньо відомих брендів. В Україні компанія представлена двома студіями: Ubisoft Kiev та Ubisoft Odesa, які зосереджені на посиленні присутності Ubisoft на всіх платформах, з основною експертизою на ПК. Ubisoft Kiev була заснована в 2008 році і є однією з найбільших GameDev студій в Україні, яка брала участь у розробці таких блокбастерів, як Assassin’s Creed®, Far Cry®, Steep®, Watch Dogs®, Trials®, Rainbow Six®, Ghost Recon ®, і інших. Ubisoft Odesa відкрилася в березні 2018 року і бере участь у розробці світових франшиз Ubisoft.

“Місія нашої компанії – збагачувати життя гравців оригінальним та пам’ятним ігровим досвідом. Окрім того,
ми прагнемо бути бажаним місцем роботи для найкращих талантів, що хочуть змінювати технологічну індустрію та ринок розваг,” – кажуть у Ubisoft.

Наразі у студіях Ubisoft в Києві та Одесі відкрито багато крутих вакансій, як для початківців, так і для досвідчених спеціалістів. Студії постійно зростають, тому пропонуємо перевіряти перелік актуальних
вакансій на офіційному сайті та на популярних ресурсах для пошуку роботи. Цікавою для тих, хто лише починає шлях у розробці ігор, буде позиція тестувальника, доступна у компанії. Окрім того, у Ubisoft регулярно проводять набір до інтернатур та інших програм пришвидшеного навчання, як, наприклад, Coding Campus, що стартував паралельно в Києві і Бухаресті цієї осені.

Компанія усіляко сприяє розвитку своїх працівників і пишається ними: навіть збирає Success Stories, коли талановиті колеги, завдяки наполегливій праці та бажанню розвиватися, досить швидко зростали всередині департаментів. Студія має кілька ефективних внутрішніх програм навчання, у результаті яких співробітники
отримують необхідні знання і навички, щоб обійняти керівну посаду, або навіть змінити напрям діяльності.
Наприклад, нещодавно було успішно завершено програму, після якої кілька людей з департаменту тестування обійняли посади Intern Game Designer в департаменті розробки. У компанії запевняють – таких історій багато, і вони надихають постійно розвиватись всередині студії.

У Ubisoft можуть працювати студенти з вільним відвідуванням або випускники, адже специфіка роботи не
передбачає part-time чи дистанційну працю. Це пов’язано з технологіями та «залізом», на яких працюють у компанії. Зате повна зайнятість оплачується відповідно.
Стажування у звичному розумінні загалу Ubisoft не проводить, але щороку відбувається набір до інтернатури. Це програма навчання та практики, розрахована на 6 тижнів, після якої кожен, хто успішно засвоїв програму, отримує роботу в українській студії Ubisoft. І це справді хороша альтернатива будь-якому стажуванню!

Якщо ти відкритий до нових ідей і перспектив, віриш у майбутнє за технологіями і готовий працювати на
результат – компанія Ubisoft буде щаслива познайомитись з тобою! Колектив талановитих працівників завжди чекає на поповнення:)

Автор статті – Ярина Паславська

=