чебурек ням ням ням

Куди піти студенту? Топ 5 освітніх екскурсій для розвитку кар’єри

Хто з нас у шкільні роки не їздив на завод Кока-Коли та у музей телебачення? Так сталося, що для дітей екскурсій вдосталь, але знайти цікаві екскурсії для дорослих не так-то й легко. Ми зібрали для вас освітні виробничі екскурсії, які точно подарують безліч вражень.

Місцем проведення виробничих екскурсій є заводи, фабрики, науково-дослідні та проектні інститути, лабораторії тощо. Особливість цих об’єктів в тому, що на них «вирує своє життя», яке не зупиняється заради екскурсантів. Тому огляд організовують так, щоб не заважати виробничим процесам і вписуватися в робочі графіки.

Такі екскурсії проводить працівник підприємства чи організації – головний інженер або відповідальний за зв’язки з громадськістю. На таких екскурсіях варто дотримуватись певних правил поведінки, адже виробничі цехи є місцями підвищеної небезпеки, особливо для сторонніх осіб.

Тож, куди піти на вихідних?

Екскурсія до Верховної Ради України

Можливість потрапити всередину однієї з найвідоміших будівель Києва та України є лише в учнів старших класів та дорослих. Екскурсанти дізнаються багато цікавих фактів з історії та сьогодення, потраплять в кулуари Верховної Ради та зможуть подивитися на робочі місця нардепів з балкону.


Екскурсія на кіностудію

Кіностудія FILM UA у Києві – найбільша у Східній Європі група компаній у сфері кіно- і телепродакшену. На екскурсії ви дізнаєтесь, як зароджується знімальний задум, втілюються спецефекти та об’ємний звук, зрозумієте, як створюють художні фільми та програми.

На студії знімалися популярні програми «Україна має талант», «Х-фактор», «Велика різниця», «Хата на тата», «Розсміши коміка», «Вечірній Київ» і багато інших. Тут створені такі відомі українські фільми, як «Сторожова застава», «Незламна», серіали «Останній москаль», «Черговий лікар».


Екскурсія на виробництво молочних продуктів

Першою на думку спадає виробництво «Данон». Під час екскурсії у Дніпрі покажуть, як у величезних металевих цистернах пастеризується та перетворюється в кефір/йогурт/ряжанку свіже коров’яче молоко. Фахівці компанії обов’язково розкажуть та покажуть, де, ким та яким чином організоване виробництво і контроль якості продукції «Данон» в Україні.

Але не менш цікавим видається завод “Яготинське для дітей” у Київській області. Порівняно невеликий завод просто вражає масштабами виробництва. На ньому працюють лише 117 працівників, все по максимуму автоматизовано, і керування цілим заводом зводиться до декількох комп’ютерів. На екскурсії розкажуть, як відбуваються технологічні процеси та контроль якості продукції.


Екскурсія на металургійний завод

«Інтерпайп сталь» у Дніпрі – металургійний електросталеплавильний завод, один з найбільших комплексів Європи. На заводі впроваджені «зелені» інноваційні сталеплавильні технології.

Під час екскурсії ви дізнаєтесь, як створювалася єдина в Україні кабельна лінія надвисокої напруги 330 кВ, як її прокладали під землею та як створювався завод – витвір мистецтва. Чому така назва?

Тут вас зустрінуть індустріальні пейзажі та арт-об’єкти всесвітньо відомого художника Олафура Елліассона. Оформити візуальну частину заводу його запросив Віктор Пінчук.


Екскурсія на тютюнове виробництво

Тютюнова фабрика у Прилуках – є найбільшою фабрикою у Європі з автоматизованим виробництвом. Вироблена продукція постачається не лише на внутрішній, але й на зовнішні ринки – до Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану та Сінгапуру. На фабриці працює близько 500 робітників.

У рамках екскурсії можна побачити інноваційне виробництво зсередини: налагоджений високотехнологічний процес створення продукції світового рівня якості – від попередньої обробки тютюну до виготовлення та пакування сигарет.

STUD-POINT проводить спецпроект Look Inside для амбіційних студентів та випускників будь-яких спеціальностей. Тому, якщо ти хочеш потрапити в якусь конкретну організацію, залишай заявки під постом у Facebook, а ми домовимось з компанією 😉

=