чебурек ням ням ням

Кар’єра в Ubisoft – драйвово, цікаво, солодко!

       Хто в наш час новітніх технологій та захоплюючої графіки не хотів би долучитися до розробки комп’ютерних ігор? Це ж просто мрія з дитинства! Як раніше молодь бажала стати космонавтами, так зараз справжні поціновувачі яскравих ігор таких відомих брендів, як Аssassin’s Сreed, Watch Dogs, FarCry та інших, мріють про щасливу кар’єру у сфері інтерактивних розваг.

       Кажуть, ідеальною роботою є та, яку Ви можете назвати своїм хобі. І я знаю компанію, що може її Вам запропонувати.

       Ubisoft – це провідний розробник, видавець і дистриб’ютор інтерактивних розваг, який вже більше 30 років є одним із лідерів ігрової індустрії. Команди та студії Ubisoft пропонують унікальний і незабутній досвід на всіх популярних ігрових платформах: комп’ютерах, мобільних додатках, консолях.

       Ну що, затестимо роботу мрії?

       Офіси компанії знаходяться в різних країнах світу, головний – у Парижі, де й була заснована компанія. На сьогодні Ubisoft це понад 40 студій по всьому світові, де працює 14 000+ співробітників.

       В Україні Ubisoft 3 2008 року. За 10 років Київська студія виросла до 500+ талановитих спеціалістів, а в 2018 році було відкрито студію в Одесі. З 2016 року в Києві також успішно працює департамент тестування ігор. Гадаю, Ви розумієте, чому це так привабливо? Хто б не хотів отримувати гроші за гру в улюблені ігри? Це вже точно не я!

       У компанії одночасно працюють люди різних національностей, релігій, поглядів на життя – і це дає розробникам чудову можливість подивитися на ту чи іншу ідею з різних боків і вигадати щось ще більш фантастичне!

       Тут панує дух свободи – співробітники вільні у своїй самореалізації та самовираженні, що підтримує їх креативність у постійному тонусі, адже це важливо для даної професії. Кожен може створити щось своє, керуючись лише власним бажанням та покликом душі.

       Також Ubisoft не протестує проти гнучкого графіку співробітників, що дозволяє їм краще керувати своїм часом. Людина, що виспалась – щаслива людина, а щаслива людина – високопродуктивний спеціаліст!

       Підтримувати дружній дух команди допомагають щоденні ранкові зібрання, на яких співробітники обговорюють свої цілі на день. Тут кожен може абсолютно вільно звернутися по допомогу до колеги і ніколи не отримає відмови.

       Командна робота – запорука ефективності роботи. Тому компанія полюбляє проводити неординарні тематичні тімбілдінги, кожен має власний концепт, якого співробітники радо дотримуються. Стилізовані окуляри, костюми, багато ігор – справжнє свято, що зближує співробітників.

       Також в Ubisoft існує традиція святкувати випуск кожної гри – плідно попрацював, гарно відпочинь. Уявляю, яка це радість побувати на дні народженні своєї «дитинки», в яку ти вклав стільки зусиль! На таких вечірках є спеціальні ігрові зони – де кожен обов’язково спробує свої сили у проходженні нового ігрового дива.

       Будні в компанії теж не повинні бути сірими! Тож для підтримання святкової веселої атмосфери, тут організовують спеціальні сніданки зі смачненьким: йогуртами, випічкою, фруктами тощо. Приємно так почати трудовий день, погодьтесь?

       Компанія піклується не лише про розваги для персоналу, а й про їх розвиток у різних напрямках. Наприклад, щоб посилити технічні вміння співробітника, його можуть відправити за програмою обміну досвідом у рамках професійних спільнот, конференцій.  Також у компанії є внутрішня спеціальна електронна бібліотека, де можна дізнатися про найкращі практики за усі 30 років існування компанії.

       В Ubisoft знайдеться місце для молодого співробітника, навіть студента. Тут існує практика стажувань, потрапити на які можна, пройшовши ряд випробувань, наприклад, з англійської мови та знання C++. Після успішного проходження інтернатури компанія може запропонувати лишитися тут на постійній основі.

       Тут досить лояльно відносяться до того, що студенти не можуть перебувати на роботі повний робочий день, але всі поставлені перед робітником цілі обов’язково повинні бути виконані – в  Ubisoft не стануть терпіти халатності чи ліні.

       Тож будьте активними, відкритими до нового, готовими навчатися  та безстрашними! Адже тут, як і в іграх, Ви можете стати героєм – героєм власного життя. Не бійтеся приходити на співбесіди та спілкуватися зі спеціалістами по підбору персоналу – вони не кусаються, а допомогти можуть.

       #тизможеш!

P.S. Якщо бажаєте по-справжньому відчути атмосферу Ubisoft, раджу переглянути відео за посиланням https://youtu.be/p2qDPu2RZdw і побачити компанію зсередини. Заряд драйву Вам гарантований!

Автор: Шмагун Валерія

=