чебурек ням ням ням

Хочеш працювати у найкращого роботодавця Європи та України?

Двері Бритіш Американ Тобакко Україна відкриті для молодих талантів!

За високі стандарти HR-практики та системність роботи над покращенням умов праці для своїх співробітників Бритіш Американ Тобакко Україна отримала почесне офіційне визнання від дослідницького Інституту Top Employers як Кращий роботодавець Європи 2018 та Кращий роботодавець України 2018.

Що це за премія та чому так престижно її отримати?

Щороку Інститут Top Employers проводить міжнародні дослідження, за якими визначають провідних роботодавців у світі – тих, хто пропонує відмінні умови праці, підтримує та розвиває таланти на всіх рівнях організації та прагне постійного вдосконалення практик роботи з персоналом.

За словами Девіда Плінка, головного виконавчого директора Інституту Top Employers, компанії, які пройшли свого часу сертифікацію, ставлять на перше місце розвиток своїх співробітників та постійно працюють над оптимізацією HR-практик та можливостями для розвитку персоналу.

«Бритіш Американ Тобакко Україна увійшла до групи обраних роботодавців. Зараз, з отриманням сертифікату Top Employers Europe 2018, компанія може повною мірою вважати себе частиною ексклюзивної групи кращих світових роботодавців. Це досягнення, яким вони дійсно можуть пишатися», — додав пан Плінк.

Світлана Мазур, директор з управління персоналом субрегіону UCCAB (Україна, країни Кавказу, Центральної та Південної Азії, Молдова та Білорусь) підкреслила:

Працюючи в Україні вже 25 років, увесь час ми фокусуємося на розвитку талантів та забезпеченні найвищих стандартів умов праці. Отриманий сертифікат покладає на нас велику відповідальність та необхідність ставати з кожним роком ще краще.

Які можливості та умови роботи пропонує компанія з такою нагородою?

Компанії-учасники повинні пройти суворі дослідження та відповідати всім необхідним високим стандартам для того, щоб отримати цей сертифікат. Інститут Top Employers оцінював умови праці в Бритіш Американ Тобакко Україна за такими показниками:

  • Стратегія розвитку талантів
  • Планування персоналу
  • Адаптація під час прийому на роботу
  • Навчання та Розвиток
  • Керування результатами діяльності
  • Розвиток лідерських здібностей
  • Управління кар’єрою та наступництвом
  • Компенсації та пільги
  • Культура компанії

STUD-POINT вітає Бритіш Амерікан Тобакко Україна з отриманням такої почесної нагороди. Нам приємно працювати з компанією, чиї HR-практики визнані у всьому світі. Бажаємо команді Бритіш Амерікан Тобакко успіхів, сил та натхнення на нові звершення!

Хочеш працювати у TOP-роботодавця України та Європи? Переходь за посиланням https://goo.gl/WNFCjS

=