чебурек ням ням ням

Філіп Морріс Україна або де народжуються інновації

    Чи чули Ви колись про сигаретну компанію, що ставить собі за мету побудувати майбутнє без тютюнового диму? Нонсенс – скажете Ви. Філіп Морріс Інтернешнл – відповім я.

    Звучить утопічно? Проте саме такий непростий шлях обрала для себе тютюнова компанія №1 у світі, що успішно продає свою продукцію більш ніж у 180 країнах. Інновації – її життя, яке підтримують понад 1300 співробітників, кожен з яких обрав цю компанію для себе з різних причин, але об’єднує їх одне – любов до своєї справи.

    І не дивно! Адже компанію було визнано Кращим роботодавцем в Україні (Top Employer Ukraine) та Кращим роботодавцем у Європі (Top Employer Europe).

    Я намагалася зрозуміти та дослідити, що саме робить Філіп Морріс такою популярною та привабливою для робітників.

    «Ми віддані тому, щоб бути відмінним роботодавцем та надійним партнером».

    Як Ви дивитеся на те, щоб у п’ятницю попрацювати на улюбленій канапі з чашечкою чаю чи може у кафе поблизу дому, де муза більше всього схильна бути на Вашому боці? Може, в середу? Чи у вівторок? У цій компанії можливо все! Тут існує чудова опція «remote work», доступна кожному співробітнику. Все, що потрібно – обрати день тижня для віддаленої роботи та насолоджуватися можливістю посидіти вдома, наприклад, в дощовий день, коли аж ніяк не хочеться їхати в офіс.

    Головне не забувати про роботу та сумлінно її виконувати. Лінивих та безвідповідальних тут не люблять.

    Проте і в офісі Вам буде комфортно – як можна нудьгувати в компанії друзів? Філіп Морріс піклується про взаємовідносини працівників та створює для них безліч можливостей для самовираження та розвитку. Будьте ініціативними – компанія знайде як Вас за це винагородити. Тут Ви будете розвивати свої навички, переймати досвід і знання колег та брати участь у складних командних проектах.

    А можливості для короткострокових та довгострокових міжнародних завдань дозволяють кожному співробітнику інвестувати в себе, бачити світ і змінювати спільний бізнес на краще.

    Філіп Морріс Україна прагне працювати з найкращими талантами. Пріоритетом компанії є залучення та підтримка людей з усієї планети – незалежно від їхнього віку, статі, релігії, сексуальної орієнтації чи фізичних здібностей. Тут Ви не побачите жодної дискримінації та утисків!

    «Наші люди – наша велика сила, і ми пишаємося нашою культурною відкритістю та повагою. Ми вважаємо, що це велика частина того, що робить Філіп Морріс Інтернешнл таким чудовим місцем для роботи.»один з головних принципів роботи компанії. Рівність грає важливу роль для створення згуртованої та успішної команди професіоналів.

    Кажуть, що аби познайомитися з новими людьми та розширити свої горизонти, потрібні рюкзак, гроші та подорожі. У Філіп Морріс Інтернешнл Ви зможете працювати з людьми з більш ніж 100 країн світу, а так познайомитися з їх культурою та стилем життя.

    Усе ще маєте бажання обігнути земну кулю по екватору? Компанія надасть можливість роботи в будь-якому з 60 офісів по всьому світу.

    «Ми прагнемо бути соціально та екологічно відповідальними».

    Компанія будує майбутнє з продуктами без тютюнового диму, які є набагато кращою та більш безпечною альтернативою курінню сигарет. Близько 74% видатків на дослідження Філіп Морріс Інтернешнл спрямовує саме на розвиток продуктів без горіння.

    У 2016 році Україна стала одним із перших ринків, де Філіп Морріс Інтернешнл представила свій революційний продукт iQOS™, заснований на інноваційній технології HeatControl™, завдяки якій тютюн не підпалюється, а нагрівається. Це суттєво зменшує кількість шкідливих речовин у порівнянні з сигаретним димом.

    Про надійність та соціальну відповідальність компанії свідчить те, що вона є одним з найбільших платників податків до державного та місцевих бюджетів. Чесна політика компанії – запорука для її потужного розвитку.

    Також 53% електроенергії, що використовується на фабриках Філіп Морріс Інтернешнл виробляється з поновлюваних джерел енергії, що безперечно демонструє піклування компанії про навколишнє середовище. Тут є чим пишатися!

    «У часи змін завжди можна обрати бездіяльність. Натомість ми визначили новий курс для компанії. Ми вирішили зробити щось дійсно значуще».

    Якщо Ви той, хто готовий підтримати цю тезу та стати на шлях інновацій разом з Філіп Морріс Україна – компанія радо прийме Вас у свої ряди та навчить всьому, що необхідно.

    Тут активні люди мають реальний шанс спробувати свої сили в різних департаментах компанії, незалежно від їх спеціалізації – просто покажіть свій талант в усій красі і Вам допоможуть “піднятися вище”.

    Від Вас вимагаються лише жага до знань, готовність працювати, думати про роботу в компанії як про власний бізнес та мати сміливість прийти на Ярмарку Вакансій “Impulse”, де у Вас буде можливість не лише поставити будь-яке запитання представникам Філіп Морріс Україна, а й стати частиною компанії, визнаної одним з кращих роботодавців Європи! Ви зможете!

    Автор: Шмагун Валерія

=