чебурек ням ням ням

Aroma Kava – родина супергероїв

       Мені важко уявити людину, яка не знала б про Aroma Kava – мережу кав’ярень, що працює в більш ніж 20-ти містах України.

      Але що ти знаєш про життя Aroma поза кавовими машинами та усміхненими бариста?

    Зазирнути за лаштунки мені допомогла Олександра – енергійний і яскравий HR-менеджер Aroma Kava.

    Мене приємно здивувало, що крім того, що AROMA KAVA дуже крута школа для бариста – це цілий всесвіт пригод, тімбілдінгів та івентів – футболи, йога, кіно-вечори, подорожі на яхті, корпоративи для найкращих кав’ярень в Єгипті, Туреччині, Одесі на концерті Монатіка, і це тільки частина крутих заходів, в яких приймають участь бариста вже з перших днів роботи в AROMA KAVA.

     Компанія навіть має круту сторінку в Instagram, де публікуються актуальні новини, конкурси, проводяться розіграші і де талановиті бариста можуть показати свої навички в лате-арт.

    Також, одним із плюсів компанії є відсутність «стін» між співробітниками. Кожен працівник AROMA KAVA обов’язково має керівника і тренера з навчання, до яких може звернутись з будь-яким питанням та на 100% буде почутий.

    AROMA KAVA це також турбота про навколишній світ та про людей. Чого вартує тільки щорічна співпраця з дітячим фондом «Tabletochki». З кожного великого напою 1 гривню компанія передає на порятунок життя онкохворим дітям.

    Для тебе – це лише щоденна кава, а для когось може стати порятунком життя!

    Мабуть, кожен студент на перших курсах хоч раз задумується про те, щоб трохи підпрацювати і одним з найбільш привабливих варіантів для них є саме робота бариста. Як на мене, у цьому є певна романтичність, а тому це цікаво.

    Я запитала в Олександри, чи можливо навчитися приготуванню якісної кави за тиждень та чи можна потрапити на роботу в Aroma, не маючи досвіду?

     Олександра вважає, що єдина необхідна умова для роботи бариста – це не досвід чи вміння, а щире бажання навчитися. Якщо робити щось із зацікавленістю та любов’ю до своєї справи, то кава просто не може бути не смачною! А в професійній школі бариста AROMA KAVA підтягнути навички обов’язково допоможуть – навчать хоч і з нуля.

    Тож, якщо бажаєш навчитися чомусь дійсно унікальному, заробляти та оточити своє життя ароматними запахами кавових бобів – то велкам до Aroma Kava, тут раді всім, хто щиро готовий віддатися своїй справі.

      Автор: Валерія Шмагун

=