чебурек ням ням ням

Aroma Kava – родина супергероїв

      Зараз важко уявити людину, а особливо студента, який не знав би про Aroma Kava – мережу кав’ярень, що працює в більш ніж 20-ти містах України, а тому, ризикну припустити, ти хоч раз, але побував в одній з них.

      Це не лише місце, де можна випити смачної кави на будь-який смак чи запашний чай, здатний зігріти не лише тіло, але й душу, Aroma Kava – це місце, з якого ти цілком ймовірно починаєш свій робочий день, місце, де ти засідаєш з друзями під час обіду чи перерв, місце, де неймовірно затишно провести час увечері зі своєю другою половинкою, місце, де можна зосередитися на своїх думках та ідеях в самоті.

      Але що ти знаєш про життя Aroma поза кавовими машинами та усміхненими бариста?

      Адже окрім майстрів кави за барними стійками, існує ціла купа спеціалістів, що залишаються в тіні офісу, але при цьому щоденно допомагають кав’ярні функціонувати для тебе.

      Дізнатися більше про внутрішнє життя компанії та її корпоративну культуру мені допомогла Олександра – неймовірно енергійний та яскравий тренер з навчання та координатор процесу рекрутинга Aroma Kava, що любить раф-каву та своїх колег.

      Aroma Kava – не лише Арабіка та імбир з лимоном. Це люди, що тут працюють і кожного дня намагаються зробити для своїх відвідувачів все, аби тим було приємно та комфортно.

      Тренінговий зал компанії знаходиться в Києві – і тут є все для щасливого життя співробітників: мансарди, куточки відпочинку, і головне, кавові машини, аби кожен працівників міг в будь-який момент попрактикуватися в створенні ароматних шедеврів.

      Керівництво Aroma Kava надзвичайно піклується про своїх робітників та їх згуртованість і командний дух. Тут проводиться безліч цікавих заходів, свят та тімбілдінгів, де кожен «аромакавовець» має шанс проявити свої найкращі сторони та знайти друга на все життя.

      Особливо важливими такі івенти робить те, що в них беруть участь не лише офісні працівники, а й бариста. Вони повинні постійно відчувати себе невід’ємною частиною компанії, яку цінують та допомагають в усьому.

      Найбільш мені запам’яталися такі заходи, як повномасштабний футбол для чоловічої частини компанії на дійсно серйозному рівні: з орендованим полем та професіональним арбітром. Гадаю, саме цей спорт дає можливість співробітникам не лише задовольнити свою жагу до суперництво, а й «випустити пару».

      Ну, а для прекрасної половини ту влаштовують чарівну йогу, аби розслабити тіло, відкрити чакру та відпустити всі свої переживання. Медитація в сучасному світі – просто необхідне заняття аби відновити душевну рівновагу та «розкласти» свої думки по поличкам.

       Також в компанії часто проводяться різні конкурси та розіграші – погодься, це абсолютно особливе відчуття щастя та перемоги – виграти щось. А для азартних людей – справжня віддушина.

      Унікальною порою року є зима. Усі живуть в очікуванні дива та свят. А все навколо так і кричить, що скоро життя стане казковим та неймовірно гарним. Тому і Aroma Kava збираються разом та прикрашають офіси та кав’ярні на Новорічний лад.

      Як на мене, це не лише надає святковий настрій та перетворює нудні будні на святкові та фантастичні, а й чудово зближує колектив, адже таке заняття не лише цікаве, а «інтимне» – завжди є місце для мрій та веселих особистих історій, тому це вдалий час дізнатися один одного краще.

       А родзинкою свята обов’язково стануть затишні тепленькі подаруночки від Aroma Kava для кожного, хто щодня вкладає частинку своєї душі в спільну справу.

       Я повторюсь, Aroma Kava – не лише смачненькі десерти та сендвічі, це турбота про навколишній світ та про людей. Всередині мережі існує постійна традиція збору коштів на благодійність. Варто лише обрати великий формат кави/чаю замість стандартного, і гривня з цього «стакану щастя» піде на допомогу дітям у фонд «Tabletochki». Для тебе – це лише щоденна кава, а для когось може стати порятунком життя!

       Мабуть, кожен студент на перших курсах хоч раз задумується про те, щоб трохи підпрацювати, і одним з найбільш привабливих варіантів для них є саме робота бариста. Як на мене, у цьому є певна романтичність, а тому це цікаво.

        Але завжди трохи зупиняє питання досвіду в цій справі. Що робити, якщо єдиний твій зв’язок з кавовою машиною – це сама кава, а от вмінь ніяких немає?

       Я запитала в Олександри, чи можливо навчитися приготуванню якісної кави за тиждень та чи можна потрапити на роботу в Aroma, не маючи досвіду?

      Так, можливо. І, безперечно, можна.

       Олександра вважає, що єдина необхідна умова для роботи бариста – це не досвід чи вміння, а щире бажання навчитися. Якщо робити щось із зацікавленістю та любов’ю до своєї справи, то кава просто не може бути несмачною! А підтягнути навички тут обов’язково допоможуть – навчать хоч і з нуля.

       Тут є спеціальна програма стажування новачків, задача якої максимально дати навички та знання кавовим «падаванам». Також в Aroma Kava є справжні бариста-гуру, які радо діляться своїм досвідом з початківцями та навчають кожного, хто бажає стати частиною кавового життя, всьому необхідному для цього. Особливо захоплюючим, як на мене, є вміння малювати на каві – це ж справжня магія поза Хогвартсом!

      То який він – ідеальний «аромакавовець»?

       По-перше, патріот своєї компанії, який щиро вірить у спільну справу та поважає роботу кожного, хто тут працює. По-друге, ентузіаст у всьому, що робить. По-третє, безстрашний експериментатор, готовий до нових звершень у будь-який момент. І по-четверте, не байдужий до долі інших та чуйний, готовий допомогти оточуючим. Та в кінці кінців, просто і скромно – супергерой.

       Тож, якщо бажаєш навчитися чомусь дійсно унікальному, та оточити своє життя ароматними запахами кавових бобів – то велкам до Aroma Kava, тут раді всім, хто щиро готовий віддатися цій справі.

       Автор: Валерія Шмагун

 

=