чебурек ням ням ням

ALD Automotive Україна. Програма стажування: погляд зсередини

Належний рівень англійської мови, мотивація та бажання працювати – це перші кроки до успіху студентів, які проходять стажування в компанії ALD Automotive Україна.  

Як успішно пройти співбесіду, отримати можливість стажуватись у міжнародній компанії в 5 департаментах за 5 місяців та здобути для себе найкорисніші навички – про все це та навіть більше ми вам розповімо сьогодні.

Отже, знайомтесь – Даша, Дарина та Іпполіт – це герої сьогоднішньої розповіді.  

Насамперед трохи цікавої статистики:  під час запуску стажування ми отримали  118 заявок, в результаті було проведено 20 співбесід із адміністративним директором, та лише 6 кандидатів отримали пропозицію стати частиною ALD Automotive.

Перший дзвінок, недосяжні можливості та хвилююча перша зустріч.

У всьому цьому є великі страхи студента, котрий перший раз влаштовується на роботу або стажування.  Та, як кажуть наші студенти: «Це був важкий, але дуже цікавий шлях».

Тепер, коли всі сумніви позаду, наші  герої вже зараз радять майбутнім учасникам стажування, не хвилюватися, а готуватися:

Іпполіт: “Я дуже раджу кожному, хто йде на будь-яку співбесіду готуватись: вивчайте компанію, будьте обізнані з її продуктом.  Будьте впевнені в собі та ведіть себе природньо, адже саме жива розмова і є ключем до успіху”.

Вже під час роботи, кожен студент подумки склав для себе список необхідних якостей  та навичок для роботи в будь-якому департаменті:

1.Стресостійкість. Це не  слово з резюме, це дуже швидка реакція на зміні в твоїй роботі. Постійне спілкування з різними людьми та швидкі, а головне – зважені рішення – необхідні навички майбутнього фахівця.

  1. Самоорганізованість. Звичайно, кожен отримує вказівки по роботі, а у кожного стажера  ще є ментор, який допомагає чітко йти до поставлених цілей. Але, при цьому, ти сам організовуєш свій робочий час і лише ти  відповідаєш за свій результат.
  2.  Вміння шукати та аналізувати свої помилки.  Помилки в роботі – це нормально, та важливо критично оцінювати свою працю і вміти їх вчасно виявити.
  3. Навички комунікації. В якому б відділі ти не працював, спілкування – ключовий елемент побудови взаєморозуміння і успішної роботи всієї команди. Вести переговори, вирішувати конфліктні ситуації, писати ділові листи,  домовлятись з колегами та клієнтами – це навички, які знадобляться кожному як у звичайних життєвих ситуаціях, так і в роботі.
  4. Належний рівень англійської мови. Сьогодні це must-have для спеціаліста. А особливо для тих, хто планує працювати у міжнародних компаніях. Та і взагалі знання іноземних мов – це перспективно!

5 департаментів та безліч нових навичок та перемог!

Даша:  “Я розпочинала в ALD Automotive з фінансового відділу. Спочатку було нелегко, адже я з усіх сил намагалась пригадати навички з університету. Та за рахунок підтримки колективу і моїх старань зовсім скоро всі хвилювання і непевності в роботі розвіялись. І що найголовніше – я  зрозуміла, як влаштований фінансовий світ глобально. Зараз я стажуюсь у відділі ремаркетингу і можу сказати, що тут маю більше можливостей для розкриття свого творчого потенціалу”.

Дарина: “Мій шлях у компанії починався з адміністративного департаменту, а саме  – з маркетингу. Організовувати все і всіх, приймати рішення та робити безліч завдань одночасно – тепер це те, що я з певністю можу вказувати в резюме. Робота в сфері маркетингу приносить задоволення, адже саме тут я можу сповна втілювати свої ідеї в життя і розвивати різні сфери компанії. До речі,  віднедавна я отримала пропозицію про влаштування на неповний робочий день на повноцінну посаду. Тепер я фахівець з маркетингу, чому дуже рада

Іпполіт: “ Спочатку я проходив стажування в відділі закупівель. До цього в мене був вже досвід роботи в цій сфері, тому я далі вдосконалював свої навички. Зараз я стажуюсь у відділі продажів. Величезний «плюс» – це люди, які мене оточують, тепер я маю в компанії багато друзів!  Кожен ранок починається легко та з гумором, і це заряджає на цілий день! Щодо роботи, то тут багато розрахунків, цифр, важливих переговорів, і це мені дуже подобається. Тому я планую залишитись тут”.

І наостанок ще про прекрасних людей, які надихають і про велику місію.

Майбутнє за електроавто! Ви навіть не уявляєте наскільки співробітники знають і вірять в те, що створюють. Перехід на екологічний транспорт,  максимальна автоматизація особистих кабінетів клієнтів, сталий розвиток України та світу – цим всім буквально «живуть» співробітники компанії.  Для реалізації таких великих цілей команда повинна бути сім’єю зі спільними цінностями: «З колегами ми ходимо на вечори віртуальної реальності,  їздимо в Буковель та Одесу, беремо участь в київських забігах та просто прекрасно проводимо час разом!»

Тож чекай нову програму стажування, готуйся до співбесіди  та отримай свій квиток до професійного майбутнього #тизможеш

Автор: Богданова Ганна

=