чебурек ням ням ням

ALD Automotive Україна – компанія, яка знає, як бути лідером

Лізинг, що з англійської перекладається, як «майновий найм» – це діяльність, що може полегшити життя багатьох людей. Лізинг дозволяє промисловим, торговим, транспортним та іншим підприємствам отримувати в комерційних банках і лізингових компаніях за певну плату в довгострокове користування машини, обладнання та інше майно.

Існує ряд компаній, що слугують подібною зручною допомогою іншим і одна з них – це підрозділ банківської групи Société Générale ALD Automotive, що спеціалізується на довгостроковій оренді автомобілів та повному аутсорсингу корпоративних автопарків. ALD Automotive займає перше місце в Європі та друге у світі, керуючи загальним автопарком понад 1,6 мільйони транспортних засобів!

ALD Automotive Україна вже понад 10 років залишається надійним партнером та лідером на ринку лізингу транспортних засобів та управління автопарком для корпоративних клієнтів. Український підрозділ має більш ніж 250 клієнтів та автопарк з понад 4700 транспортних засобів.

ALD Automotive Україна пропонує повне аутсорсингове  рішення, що покриває всі фінансові та операційні ризики, повязані з експлуатацією автопарку. До функціоналу компанії входять такі послуги, як:

Кожного дня співробітники компанії безперервно підтримують клієнтів, адаптуючись до їх потреб і очікувань, слідуючи своїм принципам та злагодженій командній роботі.

Тож дозволь мені розповісти більше про корпоративну культуру та цінності ALD Automotive, що дозволяє цій компанії вже не перший рік залишатися успішною та прагнути до ще більших вишин.

Командний дух

Через нестійке економічне та політичне становище зараз, підприємства вкрай потребують злагоди в колективі. Спільні  цілі, командна взаємодія та підтримка один одного є важливими факторами успіху будь-якої компанії.

Для ефективної праці потрібні спільне навчання,  якісний відпочинок та яскраві розваги – і компанія радо надає такі можливості своїм співробітникам! Без спільних свят, тренінгів, веселих корпоративів, благодійних ініціатив, заохочуючих поїздок та продуктивних тімбілдінгів ALD Automotive не уявляє свого життя. Крім того, в самому офісі компанії є стіл для пінг-понгу, PlayStation та ще купа різних приємностей.

Відповідальність 

 Це основа роботи кожного в ALD Automotive – чесність та відкритість перед своїми клієнтами. Компанія робить все можливе, щоб виконати свої зобов’язання,  незалежно від ситуації, аби задовольнити потреби тих, хто їм довірився.

Інновації

Хто володіє інформацією та йде в ногу з часом – той володіє світом! ALD Automotive завжди швидко та з ентузіазмом реагує  на розвиток сучасних технологій, надаючи своїм клієнтам інноваційні рішення, адаптовані до нових технічних досягнень, що дозволяє компанії завжди бути попереду.

Світ не стоїть на місці, і тому в ньому виграє той, хто перший побачить нові можливості та вигадає, як їх застосувати.

Зобов’язання

ALD Automotive Україна ставить собі за мету надавати своїм клієнтам лише якісний продукт і високий рівень обслуговування. Дотримуючись подібної філософії, вони завоювали довіру та вибір багатьох. Це справа честі!

Клієнтоорієнтованість

Не всі герої носять маски, деякі з них надають перевагу офісним костюмам. Саме такі працюють в ALD Automotive Україна. Заради своїх клієнтів вони ретельно оцінюють кожну конкретну ситуацію та запит, аби надати їм найефективніші рішення!

Тож, якщо ти розділяєш цінності ALD Automotive Україна, бажаєш працювати в топовій компанії країни та бачиш себе у цій сфері (автобізнеса, фінансовому секторі та консалтингу одночасно), то можеш сміливо шукати їх кар’єрну сторінку та пробувати свої сили! Дій і #тизможеш підкорити світ!

P.S. По секрету розповім, що ALD Automotive Україна планує вже зовсім скоро запустити унікальну Програму Стажувань спеціально для тебе, тому слідкуй за новинами і готуйся показувати всі свої уміння та сильні сторони! Ми віримо в тебе!

Автор: Валерія Шмагун

=