чебурек ням ням ням

7 TED-лекцій, після яких тобі захочеться працювати

Якщо ти ще досі не дивився жодної лекції TED, терміново виправляй це. Адже це один з найзручніших форматів для навчання та розвитку. Це короткі лекції, здебільшого тривалістю менше 15 хвилин, в яких відомі спікери, знавці своєї справи виступають на теми інновацій, технологій, культури та психології.

Ми знаємо, що не можна просто взяти і почати працювати, коли на вулиці сонце, люди ходять з лимонадами, а всі знайомі вже замучили своїми сторіс з Атласу. Але вихід є! І це не реклама препарату від апатії. Ми підготували 7 лекцій про те, як зробити свою роботу ефективнішою, почуватись натхненним та просто знайти улюблену справу. 

Джейсон Фрайд: Чому в офісі неможливо працювати

Якщо запитати працівників офісу, коли саме вони дійсно можуть спокійно попрацювати – більшість з них відповість або зранку, коли ніхто не прийшов, або ввечері, коли всі вже пішли. Якщо спитати де саме – більшість скаже, що вдома, в кав’ярні, деінде, але точно не в офісі. Розробник Джейсон Фрайд пояснює, чому офіси – це місце, де людям суперважко зосередитись на роботі через колег, соцмережі та постійні зустрічі.

Субтитри українською: є

 

Ден Пінк: Головоломка мотивації

Кар’єрний аналітик Ден Пінк вирішив, що просто розповісти про мотивацію буде занадто нудно і подав свою лекцію у вигляді промови адвоката у суді, на якого колись вчився. В своєму виступі він наголошує, що бізнес та наука говорять про різні речі. Остання знає набагато більше про те, як справді заохотити людей до роботи. 

Субтитри українською: є

 

Девід Грейді: Як врятувати світ (чи принаймні себе)

від непотрібних зустрічей

В цьому відео на 6 хвилин і 40 секунд, спікер Девід Грейді розповідає, чому ми погоджуємось на даремні зустрічі, безсистемно організовуємо час та дозволяємо, щоб його “викрадали”. Цей “синдром автоматичної згоди” можна вилікувати, якщо підійти до цього з розумом. Детальніше дивись у відео. 

Субтитри українською: є


Ів Мор’є: 6 правил, якщо працювати стає все важче 

Чому люди почуваються настільки нещасними та відстороненими на роботі? Тому що методи, якими послуговується світ бізнесу зараз, серйозно застаріли. Своєю промовою з французьким акцентом, Ір Мор’є переконує використовувати 6 правил “геніальної простоти”, які допоможуть людям краще працювати, об’єднувати зусилля та давати результат. Ця лекція буде особливо корисна тим, хто хоче керувати людьми або мати свій бізнес. 

Субтитри українською: немає

 

Скотт Дінсмор: Як знайти улюблену справу

Скотт Дінсмор, як і багато інших людей, працював на неулюбленій роботі та почувався від цього пригніченим. Проте одного разу він полишив її та присвятив наступні 4 роки пошуку справи, яка йому буде справді подобатись. Тепер він ділиться своїм досвідом та помилками, як знайти те, що тебе надихає і почати це втілювати. 

Субтитри українською: є

 

Шон Екор: Cекрети щастя, які допоможуть краще працювати

Психолог Шон Екор з гумором розповідає про те, чому люди вважають, що чим більше вони працюватимуть, тим щасливішими стануть. В цій лекції він розкриває основні ідеї позитивного мислення та мотивує справді інакше ставитись до роботи. А ще в нього смішні жарти.

Субтитри українською: є

 

Емілі Вапнік: Чому деякі з нас можуть не мати одного справжнього покликання

Про цю дівчину та її доповідь ми вже якось писали. Емілі Вапнік руйнує твердження, що у людини може бути лише одне покликання та одна професія. Вона розповідає про мультипотенціалістів – людей, які поєднують в собі декілька професій і неймовірно щасливі. Тож, якщо ти саме впав у відчай через те, що тобі подобається музика і юриспруденція – саме час подивитись це відео г8і все зрозуміти.

Субтитри українською: є

 

Лайфхак: Додай в збережені, щоб потім не згадувати, як же називалась та лекція. 

 

Автор: Ольга Шило

=