чебурек ням ням ням

14 креативних резюме від тих, хто знає як знайти роботу

Вразити досвідченого HR-а буває непросто, але можливо. Навіть, якщо ви не працюєте в креативній сфері, оригінальне резюме продемонструє ваше нестандартне мислення та персональний підхід. 

Тут ми зібрали найкреативніші (на наш скромний розсуд) резюме з усієї мережі. 

Надихайтесь!:)

Для чого розповідати про свою роботу, якщо її можна показати? Веб-дизайнер Іван Ледков створив резюме у вигляді мобільного додатку. В ньому є 3 розділи: “досвід роботи”, “портфоліо” і “навички”. Також автор додав можливість зв’язатись з розробниками, залишити відгук, або поділитись додатком з друзями (наприклад, друзями-HR-ами).

Щоб отримати бажану роботу, розробник Роббі Леонарді створив справжню інтерактивну гру по своєму резюме. Для того, щоб отримати інформацію про досвід та навички Роббі, рекрутер повинен проходити рівні та заробляти бали. 

Вражати треба не лише під час співбесіди, але й опісля. Так Флойд Хейс залишає після зустріч з HR-ом макет своєї голови надрукованої на 3D-принтері. Всередині такої “візитки” знаходиться вираз: “Крихітна голова – великі ідеї”.

Марк Джонсон вирішив, що його резюме теж повинно надихати, тому створив його у вигляді дошок Pinterеst.

Це резюме виглядає як зображення хлопця зі штрих-кодом на місці губ. Але якщо його відсканувати, ввімкнеться запис з голосом автора, в якому він розповідає про себе та свої таланти. 

Дизайнери та художники – визнані умільці створити креативне резюме. Так Ксенія Сімакова створила ілюстрації себе та за допомогою різних шрифтів оформила усю потрібну інформацію. 

Анастасія Смоліна – графічний дизайнер – тож не дивно, що всі свої вміння вона продемонструвала створивши цю сукню. Досвіду виявилось так багато, що на вбранні все й не вмістилось.

А цей художник намалював своє резюме у вигляді коміксу. Весело вийшло.

Їжа в цьому списку креативних резюме займає особливе місце. Можливо, тому що добрі HR-и – ситі HR-и?:) Так дизайнерка Шарлота Олсен написала своє резюме на обгортці чорного шоколаду. І як у відомій казці вклала до кожної “золотий квиток” – знижку в 10% на її послуги.

Бенджамін Мартін мріяв працювати у французькому ресторані “Big Ferdinand”. Заклад був відомий своїми бургерами, тож хлопець розмістив своє резюме на упаковці з-під гамбургеру, а супровідний лист написав на склянці для напою.

Дизайнерка Лотті Хексел вирішила дарувати кожній компанії, в якій проходить співбесіду, коробку з китайським печивом. Як не дивно, кожній воно передбачили роботу з Лотті.

Цього чоловіка звати Ів Бонерайт і він понад усе хотів влаштуватись на посаду менеджера з продажів в компанію “Tyrrell`s”, яка виробляє чіпси. Ось що таке персональний підхід.           

А ця історія заслуговує на те, аби бути розказаною.
Півроку ірландський випускник Фейлім Мак Ан Айомер шукав роботу маркетолога в різних компаніях, але все дарма. Тоді на останні кошти він замовив рекламні щити по Дубліну з власним резюме. На ньому був зображений чоловік з валізою та відомі споруди з Америки, Британії, Австралії та Канади і надпис “Врятуйте мене від еміграції”. До слова, вартість цих рекламних щитів обійшлась хлопцю в 3 тис. доларів.

За тиждень Фейлім побував на 20 співбесідах і отримав посаду Head of PR в найбільшій букмекерській компанії Ірландії.

Історія про пошук роботи цього хлопця стала однією з найпопулярніших, завдяки його винахідливості.
Лукас Уіл переїхав до США з Литви і планував знайти тут роботу маркетолога. Оскільки в штатах досить висока конкуренція, хлопець вирішив піти нестандартним шляхом.

Лукас обрав 10 рекламних агенцій, де хотів би працювати. Компанії такого рівня відсіюють кандидатів вже на стадії резюме. Лукас розумів, що його досвіду не вистачить, аби рекрутер принаймні розглянув його CV, тому вдався до креативу. Він з’ясував як потрапити до кожної з агенцій і переодягнувся в кур’єра відомої американської кондитерської. В кожну компанію він доставляв коробку з пундиками, де всередині на кришці знаходилось його резюме та посилання на профіль у LinkedIn. Перше, що бачив HR відкриваючи коробку – надпис: “Більшість CV в решті опиняються в смітнику. Моє – у вашому шлунку.”
В агенціях зізналися, що не наважились куштувати його пундики, але були вражені креативним підходом хлопця.
Зараз Лукас займає посаду Head of Marketing в компанії з оренди авто і підписує себе в мережі як “Donuts Guy”.

***

Сподіваємось ми надихнули вас на створення по-справжньому креативного резюме, дивлячись на яке роботодавець вигукне: “Вау! Хто цей бісів геній? Я беру його просто зараз!”

Джерела: igate, jobchase.info, cossa, mport, prportal

=