чебурек ням ням ням

12 додатків з якими ти здаси сесію

 

Якщо ти використовуєш свій смартфон тільки для розваг – ти багато втратив. Мережа вже давно переповнена додатками, які допомогать студентам писати лаби, вчити мови, складати розклад та вставати на першу пару.

Тут ми зібрали 12 додатків, які полегшать та урізноманітнять твої студентські будні.

Для вивчення мов

Mova

 

Навіть якщо ти не навчаєшся на філологічному, підтягнути державну для кращих курсових нікому не завадить. Це перший вітчизняний додаток для вдосконалення української мови. Головний герой тут – Лепетун, який розповідає про основні правила правопису, нові фразеологізми та синоніми, вчить правильних наголосів та допомагає позбутись суржику та росіянізмів. Усі правила містять ілюстрації, можна щодня проходити вправи і ставити нагадування для уроку.

 

 

 

Дуолінго 

Один з найвідоміших додатків з  вивчення мови у якого більше 100 мільйонів завантажень. Додаток розроблено у вигляді гри, де ти заробляєш бали для того, аби перейти на наступний рівень (тобто до іншої теми). В кінці кожного рівня є тест, де за помилки втрачаєш серця і починаєш все спочатку для кращого засвоєння.
Поки що в додатку можна вивчати англійську, іспанську, французьку, німецьку, португальську та італійську. Десктоп версія має більш ніж 30 мов.

Українсько-Англійський Перекладач

Free Translator
Це безкоштовний додаток, який перекладає  з української на англійську та навпаки. Інтерфейс дуже простий та зрозумілий. Додаток вміє відтворювати іноземні слова, а також є можливість голосового вводу.

Для саморозвитку

TED

Додаток з яким ти можеш переглядати онлайн-лекції TED Talks від натхненних спікерів по дорозі на пари.
Сюди завантажено більше 3000 лекції від визначних людей на найіноваційнійніші теми: технології, науку, психологію, саморозвиток та ін.

Крім того, ти можеш слухати подкасти, створювати плейлісти, зберігати обрані лекції в закладки та завантажувати відео, щоб переглянути офлайн.

 

 

 

Аудіокниги «Книга вслух»

Це онлайн-бібліотека з найрізноманітнішими аудіокнигами. За допомогою цього додатку зручно слухати книгу на ходу та економити час. 70% книг мають текстову версію, тому обрані розділи можна перечитати. Багато книг доповнено відео та фото.
Книжки в більшості платні, зате заплативши одного разу, їх можна завантажувати безкінечну кількість разів. Також є розділ з безкоштовними книгами для ознайомлення.

Quizlet

Цей додаток створений для ефективнішого засвоєння та запам’ятування навчального матеріалу за допомогою карткової системи. Для вивчення певної теми, ти створюєш власні картки та навчальні модулі, або обираєш готові з мільйону вже створених. Така система вважається однією з найкращих для вивчення мов, історії, лексики та природничих наук. З плюсів – додаток може працювати без підключення до WI-FI. З мінусів – редагувати модулі можна лише з десктоп версії додатку.

 

Coursera

Це додаток від відомої платформи онлайн-курсів Coursera. Тут зібрані навчальні блоки від більш ніж 140 університетів та коледжів світу. Основна перевага додатку – великий вибір курсів: від історії мистецтв до медицини.  

Вивчай онлайн програмування та розробку, музику, статистику та аудит, дизайн, робототехніку, хімію, креативне письмо та багато іншого.

 

Щоб вчасно прокинутись

 

 Mathe Alarm Clock

Будильник-головоломка

Студенти, як ніхто, вміють проспати всі пари, лягти о 5-й і не піднятись о 7-й. Але цей додаток не слухатиме твої скарги та звиклі “ще 10 хвилин”, а змусить вирішити арифметичну задачку, щоб відключити сигнал. Встановлюючи час підйому, можна обрати рівень складності та кількість задач. Після такої розминки спати точно не захочеться.

 

 

 

Alarmy (Sleep If U Can)

Навіть “Хафінгтон Пост” написали, що це найбільш дратівливий додаток у світі, у якого тим не менше 10 мільйонів користувачів. Цей будильник відключає сигнал, тільки якщо ти сфотографуєш заздалегідь обраний об’єкт. Для цього додаток пропонує обирати місце подалі від ліжка – наприклад, ванну. Крім того є й інші способи пробудження: швидко вирішити рівняння або струсити телефоном 50 разів. Кажуть дійсно допомагає.

 

Всілякі корисності

 

PhotoMath

Кажуть цей додаток врятував не одного студента під час іспитів.  
Він вирішує лінійні та тригонометричні рівняння, витягує корені чисел, зводить до ступеня, розв’язує арифметичні задачі й навіть показує покроковий алгоритм рішення. PhotoMath використовує камеру смартфона для розпізнавання символів і виконує потрібні обчислення. Достатньо навести на від руки записане рівняння, як додаток одразу його вирішить та ще й пояснить чому воно розв’язується саме так.

 

TimeTable

Один з найзручніших додатків для формування власного розкладу. Сюди можна додавати розклад пар, домашні завдання, нотатки та навіть канікули. Щоб не забувати виконувати лаби та модулі достатньо поставити нагадування, яке буду попереджати про наближення дедлайну. Крім того можна зазначити час занять і додаток автоматично вимкне звук на смартфоні, щоб тебе не відволікати.

 

 

Stay Focused

Мабуть в нашу цифрову епоху – найкорисніший додаток.
Для тих, хто не може вилізти з Інстаграму, згорнути Фейсбук і відключити Телеграм створили Stay Focused. Він допомагає зосередитись на навчанні, обмежуючи використання деяких програм. Інакше кажучи, ти самостійно обираєш найбільш «спокусливі»  сайти та додатки, а програма блокує їх на певний час. Відключити цю дію – неможливо, навіть якщо перезавантажити смартфон. Зате усі курсові будуть написані.

Подібна програма є і на платформі IOS і має назву SelfControl.

 

 

 

Вдалої тобі сесії!

STUD-POINT

    

=